Tajemství mé kabelky II–Prcek pro život

Ahooooj!

Už jsem Vám odhalila tajemství mé školní kabelky, o jejíchž pokladech jste si mohli přečíst >>>tady<<< a dneska bysme se koukli na zoubek té, co tahám běžně.

david jones_thumb

Takhle vypadá můj prcek pro život. Stejně jako tu školní i tuto jsem dostala od té samé nejmenované slečny.

david jones 2_thumb

Jak si můžete všimnout na detailu, zapínání je “překládací s dírkou a zástrčkou”, nevím, jak se tomu přesně říká, ale věřím, že mě chápete Veselý obličej s otevřenými ústy

Co mě mrzí, je absence kapsičky na zadní části, kam bych mohla strkat klíče.

Vnitřek je rozdělen na dvě části kapsičkou. Dále jsou v přední části další dvě malé kapsičky. V zadní je jedna větší na zip.

Detail, o jakou značku se jedná Veselý obličej

A jaké poklady najdeme uvnitř této mojí krásky?

obsah_thumb

Jsem holka praktická, takže místo diáře, mp4ky, knížek atd s sebou tahám jen tablet. Ale někdy není čas ho zapínat a rychle si ukládat do diáře např. schůzku, takže s sebou tahám i malý lepící bloček a nějaké propisky a fixy.

Háček na kabelku je fajn a praktická věc. Já ten svůj sehnala na aukru za 19Kč. Taky mám v kabelce náhradní tužkové baterky k foťáku (i když ty obvykle nosím v obalu na foťák)

Co se týče “nezbytné části” s tou jsem Vás už seznamovala ve výše zmiňovaném postu. Mno a když jsem kabelku připravovala na focení, vypadly na mne lístky z plesů a busu Veselý obličej.

Nosívám s sebou také občas kosmetiku, ale jen nezbytnosti, jako pudr, zrcátko a aktuální rtěnku + běžné prášky proti bolesti.

Obsah prcka je poněkud skromnější, ale i tak mám pocit, že je toho možná víc než dost Veselý obličej

 

 

 

 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuju za každý Váš komentář, postřeh a názor :-)