Bydlení pro náušnice

Napřed mi dovolte menší oslavu a projevy radosti – jupíííííííííííííííííííííííííííí, oba notebooky už jsou zase funkční a já jsem štěstím bez sebe. Mám toho nejlepšího a nejšikovnějšího pc doktora ze všech .D

A teď k věci.

Miluju náušnice. Miluju všechny možné náušnice, ale udržet v nich pořádek se mi dlouhou dobu nedařilo. Nebo alespoň mít nějaký pořádný a hezký systém. Přece jen, musí to i nějak vypadat, ne?

Teď je ale všem mým trablím konec. Díky eshopu poštovnézdarma.

stojánek na náušnice (1)

V jednom článku už jsem myslím psala, že mám uši píchlé celkem 5x. Tím pádem je jasné, že v mém životě hrají jistou roli i pecky. A právě s těmi bylo těžké vymyslet, jak je mít hezky uklizené a přitom na očích. Co si budeme nalhávat, co nemám na očích, a hlavně po ránu, mě moc nenapadne, že bych si mohla vzít. Zvlášť pecky. Po klasických náušnicích sahám automaticky, s peckami se mi to stále nedařilo.

Tak to bývalo. Nyní, díky tomuhle krásnému, praktickému stojánku, je mám na očích a tím pádem vím, že bych je měla vyvětrat.

stojánek na náušnice (2)stojánek na náušnice (3)

Do stojánku se vejde 36 párů pecek, můžete ho však také použít na menší množství náušnic s afroháčky, či jako podklad pro focení vyrobených náušnic. Nebo, jak ho také používám, dám si na něj doplňky, který si chci následující ráno vzít – všechno na něj a kolem něj hezky poskládám. Tak to mám na očích, doupravím, jak to ladí a je to.

stojánek na náušnice (4)

Stojánek je z plastu a obálka, ve které mi dorazil, upozorňovala na to, že skrývá křehký obsah. Ač můj názor na ČP není nejlepší, musí se nechat, že mi balíček dorazil v pořádku. Normální zacházení i případné občasné pády na koberec (ano, jsem nešika) stojánek zatím nijak neohrožují. Z plastu je, ale ne z toho nejměkčího (sice ani nejtvrdšího, ale nepředpokládá se, že stojánek bude nějak cestovat nebo odolávat náporu. Je to stojánek, který dle mého má někde stát a na to je tvrdost plastu naprosto ok).

stojánek na náušnice (5)

Po designové stránce je stojánek řešen velmi jednoduše. A v tom je možná jeho krása. Jednoduchá elegance, která je praktická a mně osobně se opravdu líbí.

stojánek na náušnice (6)

Co mne ze začátku překvapilo bylo, jak je stojánek maličkatý. Nevím proč jsem si myslela, že to bude něco velkého a ono ne .-) Stojánek působí drobně a může se zdát že až tak nějak… ne nestabilně, ale … jak to popsat, že kdyby foukal vítr, odfoukne ho, ale to je pouze matení tělem. Je stabilní, dobře drží, stojí a jeho nestabilita působená opticky jeho drobností je jen iluzí.

Černá barva působí jako podklad moc dobře – stříbrné pecky, kterých mám nejvíc, a o kterých jsem vám psala tady a objednat je můžete tady, jsou krásně viditelné (vidíte, jak už je mám díky milovaným kamarádkám probrané? .-D)

stojánek na náušnice (7)

Jen je opravdu spíš na pecky a drobné náušnice, pokud máte dlouhé visací, doporučila bych spíš tento.

Zatím stojánek pendluje mezi dvěma místy – květinovou stěnou, jejíž spodní poličku mám vyhraněnou na doplňky a rohem toaletky, abych měla náušnice na očích. Líbí se mi na obou místech a zatím se ne a ne rozhodnout, kde ho nechám.

Pokud se vám líbí, momentálně je hned ve dvou akcích – sleva a doručení do 3 dnů. Tak hurá pro něj .-))

Jak máte náušnice uskladněné vy? Budu ráda za tipy .-)

Děkuji eshopu za poskytnutí produktu.

4 komentáře:

 1. Tak to je perfektní stojánek! :) Super na přehled. :) Já mám naušnice uskladnění v boxu od šroubků z Lidlu, je super rozdělený a oboustranný. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já se bojím, že kdybych je měla zavřené v boxíku, tak na většinu zapomenu :D Co nemám na očích, vytrácí se mi z mysli rychle :-// :-)

   Vymazat
 2. Parádní stojánek :) Ten by se mi hodil taky

  OdpovědětVymazat

Děkuju za každý Váš komentář, postřeh a názor :-)